Vernisáž představila celoroční práci fotografů a video-kameramanů (4.11.2011)

Více než pět desítek velkopavlovických příznivců i dalších hostů se přišlo podívat v pátek, 4. listopadu, vpodvečer do výstavní síně Městského úřadu ve Velkých Pavlovicích. Organizátoři výstavy, město Velké Pavlovice a město Senica jsou potěšeni počtem návštěvníků a věří, že také účastníci, kteří si nenechali slavnostní vernisáž ujít, odcházeli domů spokojeni a s dobrou náladou. 

Na výstavě se představuje 20 amatérských fotografů a 10 amatérských video-kameramanů z Velkopavlovicka a okresu Senica, kteří se věnovali zajímavostem, životu a krásám obou měst a jejich okolí. Návštěvníci se mohou podívat na místa důvěrně známá nebo naopak na zcela nové úhly pohledu na krajinu a život ve městech.

Vernisáž zahájil místostarosta města, Ing. Zdeněk Karber, o kulturní program se postarala cimbálová muzika NS Břeclavan. Líbily se nejenom vystavené fotografie, ale také promítané video-nahrávky pořízené ve Velkých Pavlovicích, v Senici i na dalších cestách účastníků projektu Uměním poznáváme své sousedy.

Výstava ve Velkých Pavlovicích potrvá do 30. listopadu a prohlédnout si ji můžete v době úředních hodin velkopavlovického městského úřadu.

Mgr. Dana Růžičková

Vernisáž foto-video výstavy velkopavlovických a senických umělců // Foto © Vilém Huber


zpět do novinek