O slunném březnovém víkendu se v Pavlovicích soutěžilo v rybolovné technice (9.3.2014)

V neděli 9. března 2014 se v tělocvičně velkopavlovické základní školy uskutečnil již tradiční Otevřený Halový přebor Moravského rybářského svazu v rybolovné technice. Ve třech terčových disciplínách soutěžilo celkem jednapadesát závodníků, třiatřicet z ČR a osmnáct ze Slovenska.

V nejsilněji obsazené kategorii Mužů obhájil loňské vítězství součtem 588 bodů člen Klubu sportovních rybářství Slavoj Velké Pavlovice Ing. Jiří Šula. Za druhým Karolem Michalíkem z Prešova skončil na třetím místě další závodník velkopavlovického prvoligového týmu Jan Bombera. V Ženách zvítězila věkem ještě juniorka Jana Jankovičová z Bratislavy, před týmovou kolegyní Michaelou Némethovou.

V kategorii Juniorů vyhrál Erik Benko z Bratislavy před kroměřížským Markem Matyášem, domácí Ondra Latýn se umístil na pěkném třetím místě. V Žácích zvítězil Oliver Krupka, druhý byl Ján Gaál, oba z Bratislavy, třetí skončil Dušan Kazda z Jihlavy, z velkopavlovických závodníků dopadl nejlépe Martin Horák na šestém místě.

V kategorii Žákyň brala zlato v konkurenci osmi závodnic teprve desetiletá, rychle se zlepšující domácí závodnice Julie Šulová. Mezi nejmladšími žáky do deseti let zvítězil Jan Bombera mladší, hned za ním skončil domácí Jirka Šula mladší.

V samostatně hodnocené disciplíně MULTI SKISH zvítězil v pětičlenném finále díky rychlejšímu času Jan Bombera před Karolem Michalíkem z Prešova a Miloslavem Krejčím z Kroměříže.

Na závěr musím vysoce ohodnotit práci všech rozhodčích, jmenovitě Marie Šulové, Jiřího Šuly st., Vladimíra Šuly, Oldy Vymazala, Vaška Halma a Kuby Svobody, kteří se museli vydržet více jak pět hodin soustředit, aby někoho nepoškodili.

Ing. Jiří Šula, ředitel soutěže

 


 

 

Výsledková listina OTEVŘENÉHO HALOVÉHO PŘEBORU MORAVSKÉHO RYBÁŘSKÉHO SVAZU
V RYBOLOVNÉ TECHNICE * 9. března 2014, Velké Pavlovice * otevřete kliknutím ZDE

 


zpět do novinek