Fotbalový turnaj vyhrálo znovu mužstvo ze Senice (29.1.2011)

Stejně jako v roce 2010, fotbalový turnaj "O pohár Modrých Hor" v sálové kopané starých gard, vyhrálo mužstvo z partnerského města Senica (Sk). Na druhém místě skončily Velké Pavlovice B a na třetím Hovorany. Druhé partnerské město Ždírec nad Doubravou v kvalitně obsazeném mezinárodním turnaji získalo krásné 6. místo. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Rostislav Češek z Velkých Pavlovic.

Dramatické zápasy a boj o každý míč přinesl další ročník mezinárodně obsazeného turnaje, kterým si bývalí hráči připomínají své spoluhráče, kteří odešli z tohoto světa předčasně. Původně Memoriál Klementa Minaříka byl později přejmenován na Turnaj O pohár Modrých Hor.

Vítězství v turnaji obhájilo kvalitní mužstvo z partnerského slovenského města Senica. Na druhém místě skončily Velké Pavlovice B a na třetím Hovorany. Zápasy, zejména mezi prvními třemi mužstvy, byly velmi vyrovnané a dramatické. Na čtvrtém místě skončilo mužstvo Velké Pavlovice A, na pátém Brumovice a na šestém Ždírec nad Doubravou.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Rostislav Češek z Velkých Pavlovic, brankářem Ladislav Nezval z Hovoran a nejlepšími střelci se 6 brankami se stali dva hráči ze Senice - Michal Jaborník a Vlado Rehák.

Ing. Pavel Procházka

Fotbalový turnaj O POHÁR MODRÝCH HOR // Foto © 2011 Ing. Přemysl Pálka


zpět do novinek