Country večer pod Slunečnou (23.7.2011)

Návštěvníci, kteří si přišli v sobotu 23. července 2011 vpodvečer poslechnout skvělou kapelu Amulet z Moravské Nové Vsi, jistě nelitovali, že si vyšlápli pod rozhlednu Slunečná.

Ať už byli "domácí" nebo "přespolní", všichni svorně se dobře pobavili a užili si nejenom výbornou muziku a tancování, ale také dobré jídlo a pití, hezké počasí a také trošku netradiční zábavu.

K povedenému večeru vysokou mírou přispěli především všichni tanečníci velkopavlovické skupiny Přátelé country, kteří to pod Slunečnou opravdu roztočili. Někteří z nich nastoupili k prvnímu tanci s první country písničkou a odešli z „parketu“, až když kapela zahrála poslední skladbu.

Hezky se představili také tanečníci, kteří přijeli z Charvatské Nové Vsi. Zahanbit se nedali ani ostatní hosté, takže se všichni v přátelském duchu bavili tancem muzikou až přes půlnoc, už pod vycházejícím měsícem a za krásné teplé noci.

Country večer, který připravila Komise pro kulturu a sport města Velké Pavlovice, navazoval na akci Svatá Anna pod hvězdama, pořádanou v několika předchozích letech místní country skupinou Colorado. V zájmu skvělé muziky, pro nadšení z country tanců i kvůli příjemně strávenému letnímu večer se budeme všichni těšit, že se příštího roku country znovu uskuteční, ať už to bude za sokolovnou nebo v areálu pod rozhlednou.

Mgr. Dana Růžičková

Country večer pod Slunečnou // Foto © 2011 Ludmila Podešvová, Jana Vondrová


zpět do novinek